KeLing Purification Technology Company Limited

-------------------------------------------------- -----------

Zaawansowane. Wysoka jakość. Rozsądny.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom Aktualności

Znaczenie laminarnego przepływu powietrza na sali operacyjnej

Orzecznictwo
Chiny KeLing Purification Technology Company Certyfikaty
Chiny KeLing Purification Technology Company Certyfikaty
Opinie klientów
Keling z powodzeniem dostarczył nam następujące produkty w dniu 25 października 2017 r. Przeciwko PO nr M170807; Dostarczone przez nich filtry powietrza działają zadowalająco od momentu instalacji. Jesteśmy zadowoleni z ich produktów.

—— SIMPOR PHARMA

Ponieważ współpracujemy z nimi, zawsze oferują dobrą jakość i dotrzymują terminów dostawy, dlatego cenimy ich wsparcie!

—— Nasir

internal error - server connection terminated internal error - server connection terminated

—— IATEC, Argentyna

Produkt dotarł szybciej niż oczekiwano i oprócz tego, co zamówiłem, wysłali coś specjalnego. Mili ludzie i szybka obsługa!

—— Mohammed Saad

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Znaczenie laminarnego przepływu powietrza na sali operacyjnej
najnowsze wiadomości o firmie Znaczenie laminarnego przepływu powietrza na sali operacyjnej

W sterylnym pomieszczeniu z laminarnym przepływem powietrza przebywa wiele osób, a przepływ jest duży, co zwiększa zapylenie powietrza i powoduje zaburzenia przepływu powietrza.
Wylot powietrza w czystym obszarze laminarnego przepływu powietrza należy regularnie czyścić, a sito filtra wylotu powietrza powrotnego należy czyścić 1 lub 2 razy w tygodniu.Oprócz codziennej odpowiedzialności specjalnej osoby, system czyszczenia i wyposażenie sali operacyjnej powinny być regularnie konserwowane i naprawiane przez specjalną osobę.
Laminarny przepływ powietrza to zaawansowany sprzęt do oczyszczania powietrza i tworzenia czystej przestrzeni operacyjnej.Jest to obecnie bezpieczna, skuteczna, ekonomiczna i wygodna metoda sterylizacji powietrza.
Laminarny przepływ powietrza jest ważnym miejscem, w którym szpitale przeprowadzają leczenie chirurgiczne pacjentów, a poziom jakości operacji często odzwierciedla poziom leczenia w szpitalu.
Ważną gwarancją powodzenia operacji jest ustalenie ścisłej koncepcji aseptycznej, zwrócenie uwagi na aseptyczną technikę podczas operacji i zapobieganie zakażeniu operacji. Gdy infekcja wystąpi po operacji, szpital musi wzmocnić dawkowanie antybiotyków dla pacjentów.Obecnie kraj uchwala również przepisy regulujące dawkowanie antybiotyków za pomocą środków administracyjnych.Dlatego też różne szpitale zwracają coraz większą uwagę na aseptyczną kontrolę każdego ogniwa operacji.


Keling Purification Equipment Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem sprzętu do oczyszczania.Nadaje się do farmaceutyków, żywności i napojów laboratoryjnych itp. Jeśli jesteś zainteresowany sprzętem do oczyszczania, skontaktuj się z nami!

Pub Czas : 2022-04-20 16:11:16 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
KeLing Purification Technology Company

Osoba kontaktowa: Mrs. Zhao

Tel: 86 20 13378693703

Faks: 86-20-31213735

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)