KeLing Purification Technology Company Limited

-------------------------------------------------- -----------

Zaawansowane. Wysoka jakość. Rozsądny.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom Aktualności

Standardy kwalifikowanego prysznica powietrznego

Orzecznictwo
Chiny KeLing Purification Technology Company Certyfikaty
Chiny KeLing Purification Technology Company Certyfikaty
Opinie klientów
Keling z powodzeniem dostarczył nam następujące produkty w dniu 25 października 2017 r. Przeciwko PO nr M170807; Dostarczone przez nich filtry powietrza działają zadowalająco od momentu instalacji. Jesteśmy zadowoleni z ich produktów.

—— SIMPOR PHARMA

Ponieważ współpracujemy z nimi, zawsze oferują dobrą jakość i dotrzymują terminów dostawy, dlatego cenimy ich wsparcie!

—— Nasir

internal error - server connection terminated internal error - server connection terminated

—— IATEC, Argentyna

Produkt dotarł szybciej niż oczekiwano i oprócz tego, co zamówiłem, wysłali coś specjalnego. Mili ludzie i szybka obsługa!

—— Mohammed Saad

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Standardy kwalifikowanego prysznica powietrznego
najnowsze wiadomości o firmie Standardy kwalifikowanego prysznica powietrznego

Prysznic powietrzny, zwany także maszyną prysznicową, pomieszczeniem czystym z prysznicem powietrznym i kabiną prysznicową z powietrzem.Ze względu na przyzwyczajenia użytkowników w różnych miejscach nazwy są różne, ale zasada jest taka sama.Prysznic powietrzny to czysty sprzęt do czystych kuchni i prefabrykowanych czystych pomieszczeń.Prysznic powietrzny działa również jako bufor śluzy, zapobiegając przedostawaniu się nieoczyszczonego powietrza do czystego obszaru.Mówiąc ogólnie, istnieją odpowiednie wymagania dotyczące prędkości wiatru, czasu nadmuchu i punktu widzenia pęku powietrza.

1. Prędkość wiatru w pęku powietrza.Zgodnie z wynikami badań ekspertów europejskich i amerykańskich, przy prędkości wiatru powyżej 20 m/s moc odpylania osiąga prawie wartość maksymalną, a wraz ze wzrostem prędkości wiatru moc odpylania zmienia się bardzo mało.Dodatkowo dla nowej generacji pęków początkowa prędkość wiatru nie powinna być mniejsza niż 25m/s, a najlepsza może przekraczać 28m/s.

2. Czas kąpieli w prysznicu powietrznym.Nadal w oparciu o wyniki badań ekspertów europejskich i amerykańskich, czas nadmuchu kanału prysznica nie powinien być krótszy niż 30 s, zwłaszcza dla małych cząstek pyłu.Kanał prysznicowy na obecnym rynku może dowolnie ustawiać czas nadmuchu, a generalnie najwyższy czas nadmuchu można ustawić na 99 sekund.

3. Metoda i umiejscowienie dyszy prysznica powietrznego.Obecnie, ogólnie kanały natrysków powietrznych, dysze są rozmieszczone po obu stronach obszaru natrysków powietrznych, z 6 dyszami po każdej stronie każdego połączenia.Ze względu na ograniczenia konstrukcyjne wysokość dysz po obu stronach od gruntu nie jest mniejsza niż 1m.

4. Punkt widzenia prysznica powietrznego.Dopóki strumień powietrza wieje, tkanina będzie wibrować w sposób ciągły, dzięki czemu można usunąć kurz ze szczeliny.W celu wywołania wibracji ubrania, strumień powietrza najlepiej może być nadmuchany na zewnętrzną powierzchnię ubrania z określonego punktu widzenia, a ten punkt widzenia wynosi na ogół 30-60 stopni.

5. Hałas prysznica powietrza.Hałas prysznica składa się na ogół z hałasu wentylatora i szybkiego przepływu powietrza.Czasami pojawia się również hałas spowodowany gwałtownym odkształceniem pudełka pod wpływem naporu wiatru.Hałas w odległości 1m od prysznica osiągnie 75 decybeli.

Pub Czas : 2022-08-14 10:53:45 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
KeLing Purification Technology Company

Osoba kontaktowa: Mrs. Zhao

Tel: 86 20 13378693703

Faks: 86-20-31213735

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)