KeLing Purification Technology Company Limited

-------------------------------------------------- -----------

Zaawansowane. Wysoka jakość. Rozsądny.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom Aktualności

Jak czyścić filtr powietrza?

Orzecznictwo
Chiny KeLing Purification Technology Company Certyfikaty
Chiny KeLing Purification Technology Company Certyfikaty
Opinie klientów
Keling z powodzeniem dostarczył nam następujące produkty w dniu 25 października 2017 r. Przeciwko PO nr M170807; Dostarczone przez nich filtry powietrza działają zadowalająco od momentu instalacji. Jesteśmy zadowoleni z ich produktów.

—— SIMPOR PHARMA

Ponieważ współpracujemy z nimi, zawsze oferują dobrą jakość i dotrzymują terminów dostawy, dlatego cenimy ich wsparcie!

—— Nasir

internal error - server connection terminated internal error - server connection terminated

—— IATEC, Argentyna

Produkt dotarł szybciej niż oczekiwano i oprócz tego, co zamówiłem, wysłali coś specjalnego. Mili ludzie i szybka obsługa!

—— Mohammed Saad

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Jak czyścić filtr powietrza?

najnowsze wiadomości o firmie Jak czyścić filtr powietrza?  0

Oczyszcza powietrze o niskiej zawartości pyłu i przesyła je do pomieszczenia, aby zapewnić wymagania procesowe pomieszczenia czystego i czystość powietrza w pomieszczeniu klimatyzowanym.Często konieczne jest sformułowanie cyklu przeglądów, czyszczenia i wymiany własnego filtra powietrza zgodnie z lokalnymi warunkami środowiskowymi i częstotliwością użytkowania oraz sformułowanie planu regularnej konserwacji urządzeń końcowych.


Znaczenie czyszczenia filtrów powietrza


Filtr powietrza jest ważną częścią systemu cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu czystym.Zapobiegają wdychaniu kurzu i innych cząstek znajdujących się w powietrzu.

Na dłuższą metę, jeśli filtr powietrza ma działać z optymalną wydajnością, należy go regularnie czyścić, aby zapewnić, że wydajność nie zostanie pogorszona, w przeciwnym razie naprawa i zakup większej ilości paliwa mogą kosztować dużo pieniędzy .


Kiedy filtry powietrza ulegną zabrudzeniu lub uszkodzeniu, mogą prowadzić do wyższego poziomu węglowodorów (HC) w spalinach i zwiększonej emisji cząstek stałych.Brudne filtry powietrza mogą również ograniczać przepływ powietrza do silnika, zmniejszając moc i zmniejszając wydajność silnika.


Przed zamontowaniem wszelkiego rodzaju filtrów powietrza i filtrów powietrza o wysokiej wydajności nie wolno ręcznie rozrywać ani otwierać torebek opakowaniowych lub folii opakowaniowych;filtry powietrza należy przechowywać ściśle według wskazówek umieszczonych na opakowaniu filtra wysokosprawnego;Podczas procesu przenoszenia należy obchodzić się z nim i umieszczać go delikatnie, aby uniknąć silnych wibracji i kolizji.

 

Keling Purification Equipment Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem sprzętu do oczyszczania.Nadaje się do farmaceutyków, żywności i napojów laboratoryjnych itp. Jeśli jesteś zainteresowany sprzętem do oczyszczania, skontaktuj się z nami!

Pub Czas : 2022-04-22 21:42:43 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
KeLing Purification Technology Company

Osoba kontaktowa: Mrs. Zhao

Tel: 86 20 13378693703

Faks: 86-20-31213735

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)