KeLing Purification Technology Company Limited

-------------------------------------------------- -----------

Zaawansowane. Wysoka jakość. Rozsądny.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom Aktualności

Proces instalacji prysznica powietrznego

Orzecznictwo
Chiny KeLing Purification Technology Company Certyfikaty
Chiny KeLing Purification Technology Company Certyfikaty
Opinie klientów
Keling z powodzeniem dostarczył nam następujące produkty w dniu 25 października 2017 r. Przeciwko PO nr M170807; Dostarczone przez nich filtry powietrza działają zadowalająco od momentu instalacji. Jesteśmy zadowoleni z ich produktów.

—— SIMPOR PHARMA

Ponieważ współpracujemy z nimi, zawsze oferują dobrą jakość i dotrzymują terminów dostawy, dlatego cenimy ich wsparcie!

—— Nasir

internal error - server connection terminated internal error - server connection terminated

—— IATEC, Argentyna

Produkt dotarł szybciej niż oczekiwano i oprócz tego, co zamówiłem, wysłali coś specjalnego. Mili ludzie i szybka obsługa!

—— Mohammed Saad

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Proces instalacji prysznica powietrznego
najnowsze wiadomości o firmie Proces instalacji prysznica powietrznego

Prysznic powietrzny jest rodzajem lokalnego urządzenia do oczyszczania powszechnie używanego w warsztacie oczyszczania.Jest instalowany przy drzwiach do pomieszczenia czystego i jest jedynym przejściem dla ludzi i przedmiotów do pomieszczenia czystego.Osoby lub przedmioty wchodzące do pomieszczenia czystego muszą zostać przedmuchane przez prysznic powietrzny, aby usunąć kurz., zmniejsz źródło zanieczyszczeń wchodzące do pomieszczenia czystego i uzyskaj izolację buforową między obszarem czystym a obszarem nieczystym.

Wyposażenie pryszniców powietrznych dzieli się na podstawę lub podstawę.Na przykładzie podstawy, sprzęt składa się z płyty dolnej, skrzynki prysznica powietrznego (filtr wysokowydajny, dmuchawa, dysza), drzwi i skrzynki rozdzielczej.

1. Miejsce instalacji powinno zapewniać odpowiednią przestrzeń montażową, grunt powinien osiągnąć standardowy poziom, a tolerancja poziomu gruntu nie powinna przekraczać 3 mm.

2. Płyta dolna jest zwykle wykonana ze stali nierdzewnej, która jest odporna na tarcie i łatwa do czyszczenia.Najpierw zainstaluj podłogę prysznica powietrznego w miejscu, w którym zainstalowana jest kabina prysznicowa;

3. Skrzynki prysznicowe po obu stronach są mocowane po obu stronach podwozia i mocowane za pomocą śrub itp. Po zainstalowaniu górnej skrzynki prysznicowej po obu stronach mierzy się pionowość i równowagę, aby upewnić się, że są one prawidłowo połączone ;ciało przyjmuje zwyczajność Kolorowa stalowa płyta ma dobre ogólne wrażenie i jest zgodna z materiałem czystego pomieszczenia;wykonana jest z wysokiej jakości blachy stalowej walcowanej na zimno, która jest nowoczesna i elegancka.

4. Kolejnym krokiem jest montaż drzwi.Dwoje drzwi z przodu iz tyłu prysznica powietrznego jest elektronicznie sprzężone i obsługiwane w pełni automatycznie.Podczas procesu użytkowania czujnik automatycznie wydmuchuje prysznic.Gdy prysznic będzie dmuchał, podwójne drzwi zostaną zamknięte.Podczas instalacji zamocuj zawias na prysznicu powietrznym.Można zastosować skrzynkę boczną, a zawiasy są wzmocnione trzema zawiasami ze stali nierdzewnej.Po instalacji upewnij się, że skrzynka drzwiowa jest całkowicie bezszwowa i nie powinno być szczeliny między ścianą pomieszczenia czystego a szczeliną, a szczelina powinna być uszczelniona.

5. Po zainstalowaniu sprzętu zainstaluj i debuguj zasilacz.Prysznic powietrzny jest trójfazowym systemem pięcioprzewodowym, trzema przewodami pod napięciem, jednym przewodem uziemiającym i jednym przewodem zerowym.

Serie pryszniców powietrznych są ogólnie podzielone na prysznice dla ludzi, prysznice ładunku, prysznice powietrza i prysznice ładunku;prysznice są podzielone na prysznice górne, prysznice jednostronne, prysznice dwustronne itp. Stopień automatyzacji obejmuje również inteligentne drzwi głosowe, automatyczne, przeciwwybuchowe, roletowe itp., z ciągłym ulepszaniem technologii, jej inteligentny system będzie również bardziej doskonały, zgodnie z potrzebami produkcyjnymi, wymiary pudełek i inne elementy można dostosować do potrzeb, wybierz odpowiedni prysznic powietrzny do instalacji.

 

Pub Czas : 2022-08-14 11:29:47 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
KeLing Purification Technology Company

Osoba kontaktowa: Mrs. Zhao

Tel: 86 20 13378693703

Faks: 86-20-31213735

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)