KeLing Purification Technology Company Limited

-------------------------------------------------- -----------

Zaawansowane. Wysoka jakość. Rozsądny.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom Aktualności

Wprowadzenie do filtra powietrza

Orzecznictwo
Chiny KeLing Purification Technology Company Certyfikaty
Chiny KeLing Purification Technology Company Certyfikaty
Opinie klientów
Keling z powodzeniem dostarczył nam następujące produkty w dniu 25 października 2017 r. Przeciwko PO nr M170807; Dostarczone przez nich filtry powietrza działają zadowalająco od momentu instalacji. Jesteśmy zadowoleni z ich produktów.

—— SIMPOR PHARMA

Ponieważ współpracujemy z nimi, zawsze oferują dobrą jakość i dotrzymują terminów dostawy, dlatego cenimy ich wsparcie!

—— Nasir

internal error - server connection terminated internal error - server connection terminated

—— IATEC, Argentyna

Produkt dotarł szybciej niż oczekiwano i oprócz tego, co zamówiłem, wysłali coś specjalnego. Mili ludzie i szybka obsługa!

—— Mohammed Saad

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Wprowadzenie do filtra powietrza

Filtr powietrza to urządzenie, które wychwytuje pył z dwufazowego przepływu gaz-ciało stałe poprzez działanie porowatego materiału filtrującego i oczyszcza gaz.

Filtr powietrza oczyszcza powietrze o niskiej zawartości pyłu i przesyła je do pomieszczenia, aby zapewnić wymagania procesowe pomieszczenia czystego i czystość powietrza w pomieszczeniu klimatyzowanym.

Zależy to głównie od ilości kurzu i zanieczyszczeń zbieranych przez filtr powietrza.W normalnych warunkach zwykłe samochody domowe wykorzystują suche filtry powietrza, które z reguły należy wymieniać co 20 000 kilometrów.Jeżeli jakość powietrza w środowisku jazdy jest szczególnie zła i jest dużo piasku i kurzu, należy ją skrócić.

Cykl wymiany:

Podstawowy cykl wymiany filtra powietrza to wymiana raz w roku lub około 10 000 kilometrów.Zależy to od otaczającego środowiska powietrza, w którym pojazd jest używany.Jeśli jest to miasto z lepszym środowiskiem powietrznym, nie ma problemu z jego coroczną wymianą.Jeśli jest to obszar przemysłowy, zanieczyszczenie jest poważne, a element filtrujący łatwo się brudzi, dlatego zaleca się skrócenie cyklu wymiany, który może wynosić około 8 miesięcy.

Podstawowa rola:

Sprężone powietrze ze źródła powietrza zawiera nadmiar pary wodnej i krople oleju, a także zanieczyszczenia stałe, takie jak rdza, piasek, uszczelniacze rur itp., które uszkodzą pierścień uszczelniający tłoka i zablokują małe otwory wentylacyjne na elementach.Skróć żywotność komponentów lub unieważnij je.Funkcją filtra powietrza jest oddzielenie kropelek ciekłej wody i ciekłego oleju w sprężonym powietrzu oraz odfiltrowanie kurzu i zanieczyszczeń stałych w powietrzu, ale nie może usunąć gazowej wody i oleju.

Pub Czas : 2022-04-23 09:48:03 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
KeLing Purification Technology Company

Osoba kontaktowa: Mrs. Zhao

Tel: 86 20 13378693703

Faks: 86-20-31213735

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)